
Attēlā elektrības laika lenta. Autori Agnese un Eduards Šulci.
Foto: Sandra Lielmeža
2018. gada martā Rīgā notika plaša mēroga pasākums visiem Montesori pedagogiem un entuziastiem – konference “Montesori – izglītība dzīvei 2018”. Ļoti priecājos, ka arī man bija iespēja tajā piedalīties un kopā ar Agnesi vadīt darbnīcu – dalīties mūsu pieredzē bērnu skološanā mājas apstākļos un satikt daudz foršu cilvēku.

Man prieks ziņot, ka arī šogad Latvijā notiks starptautiska Montesori konference – “Montesori – izglītība dzīvei 2019”!
KAD: 2019. gada 18.-19. maijā
KUR: Radisson Blu Daugava Hotel, Rīgā, Kuģu ielā 24

Konferencē turpinās aplūkot pirmos trīs bērnu attīstības vecumposmus (0-3 gadi, 3-6 gadi un 6-12 gadi), lekcijas šogad lasīs 2 AMI lektores un darbnīcas vadīs vietējie lektori.
PROGRAMMA: http://montesoriasoc.lv/signup/programma.pdf
Viena no lektorēm būs Simona Devisa (Simone Davies). Pirms kāda laika viņa vadīja semināru Tallinā (par bērniem vecuma posmā 0-3), pēc semināra dzirdēju ļoti labas atsauksmes par dzirdēto un piedzīvoto. Prieks, ka nu arī Simonu varēsim satikt Latvijā. Viņai ir arī YouTube kanāls: https://www.youtube.com/channel/UCzJJ83bkX1kQ9PwwriiSxVA/videos Tajā vari vairāk ar viņu iepazīties un maijā nākt satikt/dzirdēt klātienē. Viņas grāmata ir aplūkojama šeit: https://www.themontessorinotebook.com/the-montessori-toddler/
PIETEIKUMA ANKETA: http://montesoriasoc.lv/signup/registerLV.php?
MAKSA: veicot maksājumu līdz 15.04. dalības maksa ir 95 EUR, vēlāk 110 EUR
Ja konferenci apmeklēs 5 un vairāk dalībnieki no vienas iestādes, tad dalības maksa ir 80 EUR.
Diemžēl nav iespējams pirkt apmeklējumu uz vienu dienu vai atsevišķām lekcijām.
Lai jauka šī saulainā diena! 🌞
Ar sveicieniem,
Evelīna 👋🙂