Kukurūzas konstruktors

4993947942_fdfac36d5e_o

Šodien kopā ar Adrianu (manai meitai pašreiz ir 2,3 gadi) izmēģinājam PlayMais (www.playmais.com) – kukurūzas konstruktoru. Tas ir dažādās krāsās un darbošanos sākām ar kukurūzas šķirošanu pa krasām. Tās tiešām ir daudz – balta, brūna, pelēka, rozā, oranža, sarkana, dzeltena, zila, zaļa, bēšīga. Šķirojot kukurūzu nūjiņas, var mācīties krāsas arī kādā svešvalodā, var runāt par to, kas redzams apkārtējā vidē attiecīgajā krāsā … jāatdzīst, ka šo mēs nepaguvām, jo es pati biju tā aizrāvusies ar šķirošanu un veidošanu, ka pamācīties krāsas, piem., angļu valodā mums nesanāca :). Mūsu izvēlētais konstruktors bija ar ~250 kukurūzas nūjiņām, kastes skaitās “M” izmērs un uzraksts “100% dabīgs”. To iegādājāmies veikalā “Valters un Rapa”. Cena – 3,49 Ls. Skatos klāt pievienotajā bukletā, ka vislielākā konstruktora paka ir ar 5500 kukurūzas gabaliem. Šī rotaļlieta ietilpst Ekorotaļlietu kategorijā. Konstruktora dēļ nebija viegli Adrianu nolikt gulēt dienduse un, kad pamodās, tad uzreiz skrēja darboties. :)

Tāda paša tipa konstruktoru tikai citas firmas – Happy Mais – piedāvā Ekoprieks veikals – www.ekopreces.lv (par 3,99 Ls) un, lūk, kas tur tiek rakstīts par šo konstruktoru: “Konstruktors sastāv no “kukurūzas nūjiņām”, kas krāsotas ar pārtikas krāsvielām. Vienkārši samitrinot gabaliņu ar ūdeni un tas pielips pie gandrīz jebkā. Veidošana ir vienkārša, tādēļ loti labi rosina bērnu iztēli. To var izmantot, lai izgatavotu jaukas puķes, dzīvniekus, lidmašīnas, laivas, dinozaurus … gandrīz jebko par ko vari iedomāties. Kukurūzas ciete darbojas kā dabīga līme. Tiklīdz kukurūzu samitrina, tā salīp kopā vai pielīp pie citām virsmām, tādām kā stikls, koks, kartons vai papīrs. Tu vari veidot puzles, celt mājas vai pilis.. Vari pielipināt uz loga rūts, lai veidotu brīnišķīgas Ziemassvētku vai citas dekorācijas. To var lipināt uz koku zariem, lai veidotu skaistus ziedus vai miniatūrus kociņus.”
To var spaidīt, placināt, virpināt, griezt, rīvēt …
Iepazīšanās iepakojums drīz jau būs izlietots. Bildītēs iespēja redzēt kādus mūsu veikumus. Vislabāk Adrianai patīk darboties kopā ar mammu vai tēti un skatīties, kas viņiem sanāk. Varbūt jau nākamajā reizē viņa darbosies patstāvīgāk.
4993948490_a472aacd8f_o
Ja google meklētājā ieraksta PlayMais vai Happy Mais, tad tiek uzrādīti vismaz 4 internetveikali Latvijā, kur šo konstruktoru var nopirkt.
Lai radoša darbošanās un līdz nākamajai reizei,
Evelīna :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s