Kvintets

6182673160_171fc46b7b_o

Aizvadītais mēnesis ir bijis svarīgu notikumu bagāts. Mūsu ģimenei pievienojās mazais brālītis Andrejs Kristians. Kā teica lielā māsa Adriana, kurai tagad ir 3,4 gadi: “Beidzot brālītis Andrejs ir ieradies – viņš bija mammai puncī un nu ir klāt!” Andrejs piedzima mājās 20. septembra rītā.

Pēdējās nedēļas ir pagājušas savstarpējā pierašanā/aprašanā. Jāsaka, ka pagaidām lielie bērni mazo brāli pieņem ļoti draudzīgi. Adrianā var manīt to, ko sauc par mātes instinktu – vēlme paturēt bralīti un samīļot, dot bučas, pienest pamperus, stumt ratiņus …

Niklava-bilde-blogam_1

Niklāvs, kuram nu jau ir svaigi 2 gadi (vakar tos ģimenes lokā nosvinējām), brālīti mīļi sagaidīja – tikko piedzimušajam Andrejam nesa vienu no savām mašīnām un teica: “Lūdzu, auto!” Tagad Niklāvam patīk teikt: “Čau, bēbi!” un tad mesties virsū – paraut aiz rokas vai kājas vai arī uzsist pa punci vai iebakstīt ar pirkstu acī (laikam lielākajai daļai 2gadnieku par to ir interese, jo arī Adrianai bija vēlme iebakstīt Niklāvam acīs).

Adriana-niklavs_2011

Te Adriana ar Niklāvu, pilnīgi pēc pašu iniciatīvas, mācās likt pamperus lellēm. :)

Viens no aizvadītā laika varoņdarbiem (pēc manām domām) bija iziet vienai ar visiem trim bērniem pastaigā. Un mums izdevās. Niklāvu likām ratos, jo diendusu viņš pēc iespējas guļ ārā, Andreju uzliku uz vēdera jeb piesēju sev klāt, un Adriana soļoja līdzās. Niklāvu savulaik sēju slingā (Hoppediz Lima). To iegādājos šeit. Ar Andreju izmēģinu manas māsas dāvanu ERGOBaby carrier un līdz šim esmu ļoti apmierināta. Būtiskākais laikam ir tas, ka to var ātri uzlikt (sevišķi svarīgi, kad uz ārā iešanu saģērbušies ir gatavi jau divi vecākie bērni). Arī tagad, kad top šis ieraksts, Andrejs saldi čuč ERGOBaby somā.

Priekšā stāvošais mēnesis arī būs svarīgu notikumu bagāts. Ļoti iespējams dosimies mūsu pirmajā izbraukumā jau 5atā un iepazīstināsim vecvecākus ar jaunāko mazbērniņu. Paralēli visam citam mēģinu mācīties un atkārtot jau apgūto, lai novembra sākumā varētu nokārtot Montessori kursu gala eksāmenu. Un tad jau atkal būs laiks dalīties zināšanās un mūsu dažādajos mājas projektos. :)

Aktivāka šajā laikā es esmu twitterī (kā evelinalv), jo bieži vien nekam vairāk kā 140 zīmēm laika neatliek. ;) Vakar mana kursabiedrene Zane ietvītoja: “Ir atgriezies laiks, kad ĀTRI ir mans otrais vārds :D Ātri, ātri ēst, ātri, ātri mazgāties, māju izsūkt utt. ..” Nevarēju nesmaidīt – tā tas tiešām ir!

Jauku nedēļas turpinājumu vēlot,
Evelīna

2 domas par “Kvintets

  1. Ieskatījos šajā ierakstā un ieinteresējos par ERGOBaby somu. Kurš modelis Tev tieši ir? Vai Tu zini, kur māsa pirka? Un vai Tu liki tajā mazo Andreju kopš dzimšanas? Ko par to saka fizioterepeiti?

    1. Mums ir šis: http://store.ergobaby.com/Baby_Carriers/Original/BC6CA Un māsa klāt vēl nopirka Organic Infant Insert (ar šo mazuli Ergo somā var nēsāt no dzimšanas): http://store.ergobaby.com/Organic_Products/IIOB Andrejs diezgan daudz tajā pabija. Man ļoti patika ar savu ērtumu un ātro uzlikšanu. Tādā veidā gājām pastaigās. Šovakar atkal pameģināju citus likšanas veidus – uzliku Andreju uz muguras un gurna. Gatavojos jaunnedēļ ar bērniem braukt uz centru un ar ratiem būs pārāk daudz klapatu.
      Kur viņa pirka īsti nezinu. Bet pieļauju, ka iekš amazon.com Skatos, ka tur pat būtu mazliet lētāk: http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Dbaby-products&field-keywords=ERGObaby+Original+Baby+Carrier
      Un fizioterapeiti neko neteica, jo viņiem neprasīju. ;) Niklāvu liku slingā, šo arī un šī Ergo soma ir tā šūta, ka kājiņas mazulim ir izvērstas tāpat ka slingā. Un slingu saka par labu esam, tad pieļauju, ka šai somai arī nav kur īsti piekasīties. :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s