Šodien blogam dzimšanas diena!

Mans pats pirmais ieraksts “Evelīnas blogā” tapa 2010. gada 21. augustā. Tā bija Evelīnas bloga dzimšanas diena. Taču šodien, pēc gada un astoņiem mēnešiem, “Evelīnas blogs” maina gan savu nosaukumu, gan atrašanās vietu un tāpēc šodien ir iemesls svētkiem – iepazīstieties ar blogu “Mammas smaids”!

Bloga nosaukums bija man visu laiku līdzās, bet pati to nemaz nepamanīju. ;) Reiz kāds cilvēks, aplūkojis foto ar mūsu ģimeni, noteica, ka Evelīna kā vienmēr smaidīga un pusmetru no zemes. Tad nu kopš tā brīža galvā ir bijusi doma par “Mammas smaidu”.

“Mammas smaidā” ir visi Evelīnas bloga ieraksti, kas ir vieksmīgi sakārtoti “pa plauktiņiem”, lai Tev būtu vēl vieglāk atrast sevi interesējošās tēmas.

Sadaļā “Bērni runā” pierakstīšu savu bērnu interesantākos ikmēneša izteicienus. Zem “Montessori” atradīsi gan Montessori iedvesmotus vingrinājumus manu bērnu izpildījumā, gan šo un to no teorijas. Sadaļā “Citi resursi” varēsi atrast citu blogu adreses, kuras lasu, kā arī citas internetlapas, kurās ir vērtīga informācija par Montessori pedagoģiju un ne tikai.

Turpināšu rakstīt par mūsu ikdienu – cīņām un uzvarām, kas, cerams, iedvesmos arī Tevi!

Ja sekoji Evelīnas bloga jaunumiem ar Google Reader vai kādā līdzīgā veidā, tad, lūdzu, nomaini RSS adresi uz šo: https://mammassmaids.net/feed/

Jauku pavasari vēlot,
Evelīna :)

4 domas par “Šodien blogam dzimšanas diena!

  1. Apsveicu Tevi ar jauno blogu! Ļoti skaists, gaišs, smaidīgs un uzrunājošs! Patīk, ka visi ieraksti ir sakārtoti secīgi, pa manai gaumei ar :)

    Paldies par Taviem ierakstiem/pieredzi padomiem! Mans Montessori aizsākās pateicoties Tev :) Un es šo ceļu eju tālāk..mēģinu šo stafeti nodot arī citām mammām..:)
    Lai daudz jaunas idejas..un lai atrodas vienmēr laiks un spēks kaut ko jaunu uzrakstīt!

  2. Sveika!!! Pievienojos par to plauktiņu metodi “pa manai gaumei” :))) Man ar tīk struktūras izvēlne! Un apsveicu! Patiešām jaunā kvalitātē pārej ;)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s