Burts Z – darba lapas

Šeit padalīšos ar idejām, kas saistītas ar burtu Z un darba lapām.

Vienu darba lapu izveidoju ar lietām, kas uz šī burta sākas. Ja Tev liekas, ka tāda lapa arī Tev varētu noderēt, tad kā PDF dokumentu to vari lejuplādēt šeit – Burts Z

Visi krāsojām un runājām par to, ko krāsojam. Šāds bija Adrianas darbiņš.

Es savai lapai vēl pierakstīju klāt lietu vārdus. Adriana sauca un es rakstīju un rādīju kā šis vārds izskatās ar rakstītajiem burtiem. Kā redzams arī Adriana veica to pašu. Niklāvs arī centās līdzdarboties.

Adrianai patīk darba lapas. Viņai patīk krāsot, vilkt, savienot, … tad nu viņai par godu izdrukāju arī šo burtu Z. Vairs neatceros, kur to dabūju, laikam caur Pinterest. Varbūt šo arī varētu apvilkt ar līmplēvi un tad bērns to varētu izmantot vairākkārt.

Krāsojām burtu Z, kurš uzzīmēts kā zebra. Pirms tam Adriana jau pamanījās pati šādu Z (domājot par zebru) uzzīmēt.

Man pašai simpātisks likās zemāk redzamais uzdevums, kurā lieli Z bija jāizkrāso vienā krāsā un mazie z citā. Darba lapu atradu Education.com

Vēl viens darbiņš, kas mums tīri labi patika bija šis. Šķirstījām RIMI bukletu un griezām ārā lietas, kas sākās ar burtu Z. Maniem bērniem ļoti patīk šķirstīt šos žurnālus un saukt lietas, kuras viņi gribētu nopirkt. :)

Par burtu Z tas nu pagaidām būtu viss. Pamazām top ieraksts par burtu P. Esot Rīgā, neizdodas tik regulāri padarboties ap vienu konkrētu burtu. Arī Krūmiņu dienu Zanes blogā ir iespēja atrast dažādas aktivitātes, kas saistītas ar vienu vai otru alfabētu burtu. Varbūt Tev noder – Burtiņu skola.

Līdz nākamajai reizei,
Evelīna :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s