Vēl kāda vērtīga blogdāvana

Šodien ir pēdējā diena, kad vēl var paspēt reģistrēties uz šo, manuprāt, ļoti vērtīgo blogdāvanu – 2 CD, kuros ir dažādi Montessori materiālu PDF. Pavisam nesen rakstīju par Līgas Kristas izsludināto konkursu. Vai ziniet, man tik ļoti paveicās, ka to grāmatu vinnēju! Jeij! :) Tad nu uz šī veiksmes viļņa piesakos arī Montessori Print Shop konkursā un ceru, ka no ~1340 pieteikumiem laimīgā loze iekritīs tieši man! :D Tas taču būtu vareni, vai ne? :)

MontessoriPrintShop

Lai jums jauks dienas turpinājums un, ja interesē dažādi izdrukājami Montessori materiāli, tad noteikti iesaku pieteikties šajā konkursā (tas, protams, mazinās manas izredzes laimēt, bet nu, ja laimēs kāds pazīstams cilvēks, arī būs jauki. :))

Izdošanos,
Evelīna :)

P.S. Ai, pirms mirkļa konstatēju, ka pieteikšanās konkursam ir jau beigusies. Iesaku sekot šī bloga/lapas jaunumiem arī turpmāk, viņiem šādus konkursus patīk organizēt salīdzinoši bieži.

4 domas par “Vēl kāda vērtīga blogdāvana

    1. Labprāt! :) Jāsaka gan, ka pašai savā mājā grāmatu lasīšana tik raiti neiet, kā, esot laukos. Pa nedēļu tik vienu reizi sanāca kāda grāmatu rokās paņemt. Tad nu ceru, ka vismaz šogad kāds ieraksts par Līgas Kristas grāmatu būs. ;)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s