Sveiciens Jaunajā gadā!

Sirsnīgi sveicieni Jaunajā gadā arī no “Mammas smaida”!

Pašreiz baudām ziemas priekus skaisti piesnigušajos laukos, bērni sniegā rok alas un priecājas par puteni! Lai Jaunajā gadā Tev un Taviem mīļajiem daudz jauku mirkļu un kopā pavadītu brīžu, par ko šī gada beigās priecāties un pateikties!

Kā jau iepriekš rakstīju, tad manai meitai galvā virmo daudz un dažādas biznesa idejas. Zemāk piedāvāju vēl vienu – viņai ir doma, ka naudu varētu pelnīt arī ar grāmatu rakstīšanu un pārdošanu. Tā nu 2015. gada rudenī viņā strādāja pie savas grāmatas “Samantas 5 piedzīvojumi”. Bija aizraujoši vērot, kā viņa nedēļas garumā katru rītu ar prieku devās pie grāmatas un turpināja iesākto, katru brīvāku brīdi viņa veltīja stāstu rakstīšanai un ilustrāciju zīmēšanai. Tā kā iepriekšējais bija Raiņa un Apsazijas gads, tad meita uzzināja, ka Raiņa īstais vārds ir cits – Jānis Pliekšāns. Tad nu arī viņa izdomāja sev pseidonīmu – Diāna De Luka. Uzklikšķinot uz attēla, Tev būs iespēja iepazīties ar Adrianas grāmatu. Lai tā ir kā dāvana Tev, 2016. gadam iesākoties! :)

Samantas 5 piedzīvojumo 3+

Ļoti ceru, ka šajā gadā man izdosies vairāk ierakstu blogā nekā iepriekšējā ;), bet solīt neko nevaru. Galvā esmu jau tik daudz tēmas kopā ar jums izcilājusi!

Nesalstiet un līdz vēlākam,
Evelīna :)

6 domas par “Sveiciens Jaunajā gadā!

  1. Aiiii, kāds prieks saņemt vēstuli no Tevis! Lai arī ieraksti Tavā blogā palikuši elitāri reti, es ar lielu prieku pārlasīju arī daudzus iepriekšējos ierakstus un katru reizi izlasīju ko jaunu. Tik vērtīgs ir šis blogs. Pagājušā gadā no Tevis arī saņēmām pirmo gada ierakstu ar sveicienu jaunajā gadā, kuram sekoja skumjš stāsts.. Savādi ir tas, ka tieši šodien es to lasīju, jo uzzinot, ka manu draugu puisēnam apstājusies sirsniņa, es tik vien spēju kā nosūtīt norādi uz 2015. Gada pirmo ierakstu ar cerību, ka tas spēj pateikt ko vairāk par manu “žēl”.

    Es ļoti priecājos par Tavu meitu. Tik talantīga un tik košs ir viņas lidojums. Un tik devīgi vecāki jūs esat saviem bērniem un rezultāti top acīmredzami un baudāmi.

    Dieva svētību Tavai ģimenei!

    Maija

  2. Evelīna – kad varēs iegādāties grāmatu? Es labprāt! Fantastiska ideja dzimšanas dienas vai ziemassvētku apsveikumiem mazajiem radu bērniem! Dod ziņu facebook vai uz agneseandz@gmail.com
    Cepuri nost Adrianas priekšā! Lai tik turpina rakstīt!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s