Skypark Latvija #fotostāsts

Sveicieni vasarā!

Blogā ir bijis īsts vasaras brīvlaiks, bet tas tikai tāpēc, ka dzīvē notiek tik daudz dažādu lietu, ka līdz rakstīšanai netieku. Neticami, bet drīz jau 1. septembris un viss no tā izrietošais. ;) Par to, kāda bija mūsu vasara, padalīšos kādā citā ierakstā, bet šodien fotostāsts par mūsu piedzīvojumiem batutu un ģimenes atpūtas centrā Skypark Latvija.

Uz atpūtas centru devāmies pilnā sastāvā un paldies vīram par foršajām bildēm. :)

Skypark - 001s

Lielajiem bērniem ir attiecīgi 9, drīz 8 un drīz 6 gadi un viņiem šāds pasākums ļoti patika.

Skypark - 007s

Arī man patīk batuti un aktīvi atpūsties. Tad nu es arī iemēģināju palēkāt un ielēkt porolona klučos. Jāsaka, ka gudri darīja tie, kas uz centru bija atnākuši sportiski ģērbti (redzēju vienu ģimenīti, kurā arī vecāki bija sporta šortos un kreklos. Ja lēkāšanai pieiet nopietni, tad var arī sirsnīgi iesvīst. :))

Skypark - 002s

Vēl bez batutiem centrā ir daudz un dažādi braucamie – tādi, kas stūrejami (bet bez pedāļiem), tādi, kas velkami un tādi, uz kuriem var braukt divatā. Variāciju par tēmu bija daudz un izvēles iespējas gan tiem, kuriem kājas īsākas, gan tiem, kuriem garākas.

Skypark - 003s

Skypark - 004s

Skypark - 005s

Jaunākajam no bērniem ir 1 gads un 11 mēneši un arī viņam patika “babuti”. Uz piemājas batutu viņš vēl netiek laists, bet šeit, kur īsti pārkrist un nokrist nav iespējas, viņs ar lielu prieku un entuziasmu demonstrēja savu lēkšanas prasmi.

Šeit viņam mazs atelpas brīdis porolona jūrā. :)

Skypark - 006s

Ļoti patika ideja par dzeramo ūdeni un glāzītēm. Ja ir aizmirsies savējais un negribas pirkt, tad šī ir lieliska iespēja padzerties!

Skypark - 008s

Vēl bez batutiem un braucamajiem ir iespēja uzvilkt īpašo sumo cīkstoņa tērpu. Maniem bērniem izskatās, ka vēl par lielu. Jāsaka, ka šie tērpi ir arī diezgan pasmagi. :D ;)

Skypark - 009s

Priecājamies un pasakamies par šo iespēju. Visi bijām tādi pozitīvi uzlādēti (līdz strīdam mašīnā, par to, kur dažs labs bija izdomājis sēdēt ;) #daudzbērnuģimenesrealitāte :D).

Kas man vēl patika, bet nav redzams bildēs:
* foršas tualetes (nav mazsvarīga lieta);
* ir pat dušas telpa … tā kā nākamie olimpiskie čempioni pavisam noteikti var doties uz batutu centru un trenēties;
* pārtinamā virsma mazulīšiem;
* ja nejaucu skaitu, tad 7 tematiskās istabas (4 mazākas un 3 lielākas), kurās svinēt dzimšanas dienas vai citus svētkus. Katrā istabā ir mīkstās mēbeles, 2 galdiņi, lete, kur viegli sagatavot cienastu (plauktiņi zem letes, kur salikt to, kas paņemts līdzi svētkiem), tējkana (tējām, kafijām, …), miskaste. Katrā istabā ir savs noformējums (atšķirīgas lampas un sienas zīmējums – man šķiet, ka tos varētu saukt par zīmējumiem grafiti stilā). Manam oktobra gaviļniekam vislabāk patika telpa ar nosakumu “Tehnika” un “Kosmoss”. Man pašai ļoti patika “Fizikas” telpas dekoratīvās lampas/spuldzes. ;) Un kas ir forši, katra telpa ir noslēgta (vienīgi bez durvīm), tāpēc svētku svinētāji varēs netraucēti pacienāties un tad atkal traukties uz batutiem.

Man ļoti patīk plašas telpas un ne-burzma, tāpēc došanās uz centru īsi pirms tā atvēršanas mums ļoti patika. Kad ieradāmies centrā, bijām mēs seši un vēl 5 entuziasti. Kas var būt labāk par šo (gluži kā Palle viens pats pasaulē ;))! Protams, lēkāt kopā ar draugiem arī ir forši. To tad varbūt kādos svētkos! :)
Ja aizdodas uz centru no rīta, tad arī vieglāk pieskatīt savus divgadniekus. Mūsejais vienā brīdi jau pamanījās iziet no centra, tāpēc turiet acis plati vaļā, ja arī jums ir kāds mazais pasaules izzinātājs un robežu pārbaudītājs. :)

Centrā ir iespēja iegādāties arī dažādas uzkodas un dzērienus. Var arī paņemt līdzi savējos.

Skypark Latvija FB lapā vari apskatīties dažādus video un fotogrāfijas no centra, kā arī noskaidrot cenas.

Lai jums foršs vasaras turpinājums un līdz nākamajam ierakstam!

Ar sveicieniem,
Evelīna :)

– – – – –
Foto: Andris Sproģis

P.S.1. Ir viedoklis, ka ir vērts palēkāt/pašūpoties pa batutu arī mums – pieaugušajiem, un darīt to regulāri, jo tas ir veids kā iekustināt limfu, kas ir tik svarīga lieta mūsu organismā. :)

P.S.2. Centrs atrodas Rīgā, Grostonas ielā 1, kādreiz tur bija lielveikals Prisma.

P.S.3. Iesaku ģērbties ērtās drēbēs un, ja nav vēlme lēkāt ar plikām kājām, tad vilkt zeķes, kurām apakšā ir neslīdošais materiāls. :)

Viena doma par “Skypark Latvija #fotostāsts

  1. Musu berniem ari patik sadi lekajamie parki. No 5 lidz 10 gadiem gandriz katrs velas kadu Dz d svinet tiesi sadi, un TAs ir tik biegli vecakiem, nekas parlieku nav jagatavojas, berni bus nodarbinati visu laiku. Super, ka IR padomajusi par dzeramo udeni un partinamajam virsmam, kas tomer vel IR pareta paradiba Rigas kafejnicu tualetes. IR labak ka bija pirms 6 gadiem, bet tomer vel loti maz so iespeju. Malaci par sadu atputas centra izveidi!!!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s