Montesori – izglītība dzīvei

Jau februāris un tūlīt marts. Tad Lieldienas un vasaras vidus. Un … :) Laiks, neviena netraucēts, tik turpina savu gaitu. Manas dienas ir bagātas ar notikumiem un pienākumiem, blogierakstus rakstu savā galvā un līdz publicēšanai netieku (kādreiz mēdzu arī uz epastiem atbildēt domās un tad pēc kāda laika atskārstu, ka pa īstam tomēr neesmu uzrakstījusi.). ;)

Sveicu Tevi februārī!

26734359_1175625675807235_5809320726986130838_n

Gribu Tev pastāstīt, ka jau pavisam drīz – 3. un 4. martā – Rīgā notiks kāds īpašs pasākums.
Latvijas Montesori asociācija pirmo reizi Latvijā rīko vēl nebijušu starptautisku konferenci visiem, kas interesējas par Marijas Montessori pedagoģiju – vecākiem, pedagogiem un citiem izglītības jomā strādājošiem. Divu dienu garumā lekcijas lasīs un darba sesijas (workshops) vadīs trīs vadošas Montesori lektores – Baiba Krumins Grazzini (AMI 6-12), Elina Rautasalo (AMI 3-6) un Karin Slabaugh (AMI 0-3).

Visu par konferenci “Montesori – izglītība dzīvei” (lekcijām un to laikiem, iepazīties ar lektoriem un darbnīcu vadītājiem, uzzināt dalības maksu, norises vietu (skaistas telpas :)), vari izlasīt šajā linkā: http://montesoriasoc.lv/lv/58-montesori-izglitiba-dzivei
Kāiem bloga lasītājiem šī ziņa varētu būt ļoti saistoša: “Par piedalīšanos konferencē katrs dalībnieks saņems apliecību, kurā tiks norādīts stundu skaits par dalību konferencē no kurām 6h tiks ieskaitītas kā profesionālā pilnveide.”

Esmu pateicīga un patīkami satraukta, ka arī man, kopā ar vēl vienu sabiedroto mammu bērnu izglītošanā (Agnesi Grodzu), būs iespeja konferencē vadīt vienu no darbnīcām.  Darbnīcā “Montesori pedagoģijas iedvesmota bērnu izglītošana ģimenē” būs iespēja dzirdēt un redzēt divu ģimeņu pieredzes stāstus par bērnu mācīšanu mājās pirmsskolas un sākumskolas posmos, iedvesmojoties Marijas Montesori pedagoģijā. Darbnīcā būs iespēja redzēt vizuālus piemērus, kā arī būs iespēja pašiem praktiski darboties.

(Jauna informācija par konferences norises vietu!)28467730_1559927854123421_7216919602692822689_n

Un vēl mazliet par Ziemas olimpiskajām spēlēm runājot, paskat, kādus Lego darbiņus mūsu bērni vakar uztaisīja. Vai vari atpazīt šos ziemas sporta veidus? Daži arī atkārtojas, jo cik bērnu, tik variāciju par tēmu “bobslejs”. :)

LEGO 2018 olimpiāde

Ja nu mazliet mulsina sportists ar brillītēm apakšējā stūrī, tad viņš pārstāv kērlinga sporta veidu! :) Mūsu bērniem jau vairākus mēnešus ir kārtējais Lego periods, ja vien es ļautu, tad viņi visu dienu kaut ko būvētu un veidotu (bet jāmācās kaut kas cits taču arī vēl ;)). Darbiņi ir diezgan iespaidīgi. Nākamo dienu laikā padalīšos ar tiem arī “Mammas smaids” FB lapā: https://www.facebook.com/Mammassmaids/

Lai jauka un izdevusies Tev šī nedēļa, turpināsim just līdzi mūsu sportistiem un uz tikšanos, ja ne konferencē, tad kādā no nākamajiem blogierakstiem! :)

Līdz vēlākam,
Evelīna :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s