Christmas Came Early This Year*. #fotostāsts #lego

Jau pavisam drīz būs Ziemassvētki!

Šogad mums Ziemassvētki atnāca jau novembra beigās, kad pie durvīm kāds “nolika” skaisti iesaiņotas dāvanas. :) #priecīgi un #pateicīgi

Vecākais dēls ļoti priecājās par Lego Adventes kalendāru ar Star Wars tematiku (ar filmu dēls gan vēl nav pazīstams, tāpēc varbūt visus varoņus, robotus un lidojošos objektus viņš nosaukt nevar, bet tas nekas). Katru rītu (tik tikko modies) viņš dodas pie kalendāra – ver vaļā, liek kopā un izrāda mums pārējiem.

Lego122017-001

Lego klāstā atradīsi visiem vecumiem un gaumēm piemērotas dāvanas.

Lego122017-003

Lego122017-004

Mūsmājas Lego ir lielā cieņā. Liekas, ka katru dienu bērni atradīs laiku, lai ar to spēlētos – kaut ko būvētu un veidotu. Īpaši pēc tam, kad ir noskatīts kāds izglītojošs raidījums. Pavisam nesen bērni noskatījās dokumentālo filmu par debesskrāpjiem un tūlīt pēc tam puiši pazuda savās Lego kastēs un cēla augstus torņus.
Uz bērnu galda virsmas pirms kāda laika tik uzcelta arī īsta Lego pilsēta ar mājām, ielām, ostu un bāku. Katrā dzīvoklī bija pa Ziemassvētku eglītei. :)

Lego122017-005

Lego122017-006

Lego122017-007

Mazais brālis (2 gadi) jau pavisam skaidri saka “ego dupo” (Lego Duplo ;)).

Lego122017-008

Lego122017-009

Pirms kāda laika blogā dalījos ar vēl kādiem rakstiem Lego kontekstā. Ja ir vēlme, noteikti iesaku noskatīties jauko multfilmu par Lego vēsturi – https://mammassmaids.net/2017/04/27/lego-vesture-un-pielietojums-macibu-speles/.

Lai jums jauks šīs nedēļas turpinājums! Mēs mēģinām vēl mācīties (brīžiem arī, pasperot pa kādam zibenim ;) ) pirms ziemas brīvdienas un radu/draugu kopā būšanas dominēs mūsu ikdienā.

Ar sveicieniem,
Evelīna :)

– – – – –

* Christmas Came Early This Year. – Ziemassvētki atnāca agrāk šogad.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s