“Kurzemes Democentrs”

Gada sākumā bijām Zinātnes un tehnoloģiju muzejā „Kurzemes Democentrs”. “Tas ir interaktīvs centrs Ventspilī, kas bērniem, jauniešiem un ikvienam interesentam piedāvā aktīvu, aizraujošu, izzinošu un interesantu piedzīvojumu, iepazīstot tehnoloģiju pasauli.

Zinātnes centrā pamatekspozīcija veltīta šobrīd ļoti aktuālam tematam – klimata pārmaiņām. Ekspozīcija sadalīta piecās tematiskās zonās, lai interaktīvā veidā apgūtu klimata pārmaiņas no to rašanās iemesliem līdz pat iespējām pielāgoties pārmaiņām un mazināt cilvēka negatīvo pēdu šajās norisēs.” Informācija no Kurzemes Democentra mājas lapas. Mājas lapā ir iespēja iepazīties ar visiem eksponātiem (kopskaitā 21). http://www.kurzemesdemocentrs.lv/lv/pakalpojumi/zinatnes-centrs/

Pirmās 2 stundas centrā bijām vienīgie apmeklētāji (viena no mājmācības priekšrocībām ir iespēja uz šādām vietām aizbraukt jebkurā dienas laikā.) Varējām mierīgi visu aplūkot, iepazīties, izlasīt, izpildīt. Nebija drūzmēšanās, katrs varēja aiziet pie interesējošā objekta, to izpētīt un izpildīt uzdevumu.

Centrs ir saistošs skolēniem, taču arī pirmsskolnieks šeit atradīs kādu nodarbi, bet būs nepieciešami vecāka komentāri un paskaidrojumi. :) Kopumā mērķauditorija, manuprāt, būs skolnieki (visa vecuma) un pat studenti (man pašai un vīram arī bija interesanti).

Kurzemes Democentra mājas lapā vari iepazīties ar citiem pakalpojumiem, kurus vēl piedāvā centrs – radošās darbnīcas, dzimšanas dienu ballītes, izbraukuma nodarbības u.c. aktivitātes.

#navsardarbība #vienkāršiiesakām :)

Lai jauks nedēļas turpinājums,
Evelīna 👋🙂

– – – –

P.S. Foto: Andris Sproģis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s