Labo vārdu kalendārs #adventeskalendārs

Lai arī lielajiem bērniem būtu kāds pārsteigums adventē, kopā ar vīru saorganizējām kādus gardumus mūsu adventes zeķē (pārsvarā tie bija kādi sāļie gardumi, mazliet saldie un arī kādas praktiskas un noderīgas lietas, piem., zobu diegi vai piparkūku formiņas).

Man bija ideja, ka varētu bērniem katru dienu uzrakstīt tādu kā zīmīti ar komplimentu, kuru arī varētu ielikt zeķē. Domāts darīts.

25. decembrī sajutos mazliet atvieglota 🙈, ka tagad varu atpūsties no vēstulīšu rakstīšanas. 😅 Kaut gan jāsaka, ka uz adventes vidu jau biju iepraktizējusies un rakstīšanas padevās raiti!

Tātad katru vakaru bērniem uzrakstīju vēstulīti ar labiem vārdiem. Viņi to izlasīja vai nu pirms gulētiešanas vai nākamās dienas rītā (tas bija atkarīgs no tā, vai biju paspējusi to uzrakstīt pirms viņu gulētiešanas laika). Bija dienas, kad to izdarīt bija vieglāk un bija dienas, kad grūtāk. Grūtāk pamanīt tieši to labo, jo es pati biežāk pamanu to, kas vēl uzlabojams un koriģējams. 🙈 Centos apzināti vērot savus bērnus un ievērot labo un vēstulē izteikt viņiem konkrētus komplimentus (piem., priecājos par to, ka Tu palīdzēji omammai pēc pusdienām nokopt galdu vai redzēju, cik Tu neatlaidīgi rēķināji grūto matemātikas uzdevumu, vai priecājos redzēt, ka esi kļuvis izturīgāks un 5km vari noskriet ar prieku) nevis vispārīgas frāzes (tu esi labs zēns!).

24. decembrī biju izmantojusi 96 (4 bērni un katram 24 vēstulītes) A5 lapas. 🙈💪 Un bērniem tagad ir smuka kolekcija ar labiem vārdiem no mammas. 😍❤ Cerams, ka viņiem nebūs jāgaida līdz nākamajai adventei, un es jau ātrāk viņus pārsteigšu ar kādu šādu vēstulīti. Lai šis ieraksts man pašai par atgādinājumu!

Teiksim viens otram labus vārdus ne tikai Ziemassvētku laikā!

Sveicieni,
Evelīna 👋💗

4 domas par “Labo vārdu kalendārs #adventeskalendārs

 1. Cik jauks un mīļš veids,kā svētīt savus mīļos un arī savai sirds veidošanai noderīga aktivitāte! Lai Jūsu ģimenītei jaunais gads nes jaunus veidus, kā mīlēt vienam otru vēl labāk. Atceramies arī jūsu mīļo Danielu, lai Dieva mūžīgais miers jūsu sirdis satuvina ar Viņu un vienam ar otru ♥️

 2. Tik jauka ideja, Evelīn! Noteikti aizņemšos un kādā interpretācijā izmantošu.. Šobrīd ir grūtāks periods ar vecāko dēlu (8g) un es joprojām nemāku teikt, vai tik tiešām ne tik labi piepildu viņa mīlestības krātuvi, vai arī 3 gadu laikā joprojām tik grūti pieņemt mazāko brāli :D Bet visticamāk jau tas viss kopā. Atgādinu sev ik dienu, ka tomēr katra diena ir jauns sākums un daru visu, ko varu :))

  P.S. Vai pareizi saprotu, ka jūs kopš pavasara dzīvojat Užavā/ Ganībās? Brīnišķīgi būt tik tuvu jūrai!

  Laimīgu 2021 jūsu kuplajai ģimenei! Veselību, prieku un skaistus pārsteigumus!

  Elīna

  Elīna Pumpure | PAR bērniem https://business.facebook.com/parberniem/ https://www.instagram.com/parberniem/

  1. Elīna, paldies par jauko komentāru! 🙏🙂
   Man ir līdzīgi, jo bērni aug lielāki, jo man arī vajag gudrību viņus izprast un saprast. 😅 #pusaudzis
   Un, jā, mēs jau 9 1/2 mēnešus dzīvojam Užavā, esam Ganībām kaimiņos jeb blakus sētā. Esmu ļoti pateicīga, ka mums jau tik daudz mēnešu var būt regulāras pastaigas līdz jūrai. ❤ Tās būs skaistas atmiņas par šo īpašo un savādo laiku pasaules vēsturē. 🙈
   Jums arī visiem to labako 2021.! Lai sapņi un idejas var īstenoties neskatoties uz visiem šķēršļiem un ierobežojumiem!
   Sveicieni Tavai saimei! 👋😊

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s