Gatavojamies svētkiem – 18. novembrim

Img_4976

18. novembrī svinēsim Lavijas  92. dzimšanas dienu. Tai par godu kopā ar Adrianu (2,5 g.v.) izgatavojām Latvijas karogus – gan lielākus, gan mazākus.

Visu vakaru Adriana ar tiem staigāja apkārt un priecīgi sauca: “Latvijas karogs! Latvijas karogs!” un arī nākamajā dienā jau atkal mudināja mūs gatavot jaunus karogus. Pēc tam, kad karogi bija gatavi, izgriezām Latvijas kontūru (to atradām šeit: http://www.cirkulis.lv/?p=34) un uztaisījām Latvijas karti, kurā atzīmējām pilsētas/vietas, kurās dzīvo mūsu omammas un opapi, kā arī vecāmamma (Adrianas vecvecmamma). Adriana tagad māk pastāstīt, ka vecāmamma dzīvo Endzelē (tas ir netālu no Rūjienas).
Ar laiku šai kartei var pievienot citu radu/draugu foto un atzīmēt pilsētas, kurās viņi dzīvo. Var iemīzēt lielākās upes, ezerus, kalnus. Nākotnē var nopirkt jau gatavu Latvijas karti un atzīmēt vietas, kurās ir būts, piem., ģimenes izbraukumu laikā.

Mazos karodziņus iespraudām bumbā, ko izveidojām no veidošanas masas, un tagad tie mūs priecē uz ēdamgalda blakus kļavu lapu svečturim.
Lai skaista un īpaša Latvijas dzimšanas dienas arī jūsu ģimenē!
Img_4975
Img_4974

2 domas par “Gatavojamies svētkiem – 18. novembrim

  1. Forši! :) Būtu labi, ja vairāk vecāku ar saviem bērniem kopā darītu ko līdzīgu.. interesanta ideja! :) Padalīšos ar savām draudzenēm, kam jau ir bērni..

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s