Vai Tu atceries, kad pēdējo reizi uzrāpies kādā kokā?

Iespējams, ka rīt kādi no jums kopā ar draugiem un radiem sanāks kopā uz svētku maltīti. Lai kopā būšana būtu vēl jaukāka, varbūt ir vērts uzspēlēt arī kādu spēli.

Ja nu jums mājās ir galda spēle “Latvija”, tad rīt būtu īstā diena to spēlēt un atsvaidzināt zināšanas par Valsti. Bet, ja šīs spēles nav, tad iesaku citu – jautājumu spēli. To var izmantot gan, lai “lauztu ledu” (droši vien ir dzirdēts termins ice breaker) nepazīstamāku cilvēku kompānijā gan, lai uzzinātu ko jaunu par cilvēkiem, ar kuriem esat kopā ikdienā. Zemāk ir iespēja lejuplādēt jautājumus, tie ir jāsagriež  un tad var aicināt katru viesi izvilkt pa jautājumam/-iem, dot mazliet laiku apdomāt un tad atbildēt. Šodien tā tika izmēģināta un jāsaka, ka bija prieks uzzināt par kādiem jaukiem cilvēkiem kaut ko vairāk un, kā atzinās paši jubilāri (šodien uz jautājumiem vajadzēja atbildēt dzimšanas dienas gaviļniekiem), tad viņi uzzināja ko jaunu arī paši par sevi.

Lai skaisti svētki un kopā būšana!
P.S. 2013. gada Ziemassvētkos šājā spēlē piedalījās arī mūsu vecākais bērns, kuram uz to brīdi bija 5 gadi un 7 mēneši. Jāsaka, ka uz vairākiem jautājumiem meitai izdevās ļoti izsmeļoši atbildēt. Mums bija daudz jāsmaida. :)

2 domas par “Vai Tu atceries, kad pēdējo reizi uzrāpies kādā kokā?

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s