Rokdarbs Lieldienām

Šodien mums ar Adrianu un Niklāvu bija papīra olu dekorēšanas diena. Zīmējām, krāsojām, līmējām, griezām un plēsām (arī Niklāvam (1,6 g.v.) šodien oficiciāli atļāvām griezt ar šķērēm :)). Tā nu mums tapa logu dekors un papīra olu ģimenīte – tētis, mamma, māsa un brālis, kas nemaz nav līdzīgi mūsu ģimenei, bet neskatoties uz to, Adriana apgalvo, ka tā ir mamma Evelīna, tētis Andris, brālis Niklāvs un viņa pati – Adīte. :)

Lai pagatavotu logu dekoru, izmantoju divus olu šablonus – vienu A5 izmērā, otru – uz pusi mazāku. Tie tika zīmēti ar brīvu roku, internetā noteikti varētu atrast arī šablonus izprintēšanai.
Sazīmējām šablonu kontūras uz A4 zīmēšanas lapām (izmantojām akvareļpapīru), tad tās dekorējām un krāsojām ar krītiņiem.
Tad saplēsām 4 krāsainas A5 izmēra lapas. (Adrianai šis process ļoti patika). Paņēmām atkal citas baltas papīra olas, noklājām tās ar līmi un tad līmējām virsū saplēstos krāsainos papīrīšus. Dažas no olām arī pēc tam pārklājām ar līmi, lai uzlīmētie papīriņi labāk turētos.
Tad darbošanos turpinājām ar akvareļkrāsām. Kādas olas izgriezām arī no Adrianas iepriekšējo dienu zīmējumiem.
Brālītis visur ar prieku darbojās līdzi.

Kad viss, kam bija jānožūst bija nožuvis, un visas olas bija izgrieztas, tad tās ar skoču pielīmējām pie dzijas un tad pie balkona durvīm. Dekors un pie reizes arī maza svētku izstāde nu ir gatava.

2011-04-201

Lai jums saulains nedēļas turpinājums un neaizmirstiet, ka Lieldienas nav tikai par un ap olu krāsošanu, bet kas daudz vairāk!

Ar sveicieniem,
Evelīna :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s