Jaunais 2012. gads!

Sveiciens Jaunajā gadā arī no mūsu ģimenes!

Adventa laiks ir aizsteidzies, Ziemassvētki skaisti aizvadīti un Jaunais gads arī veiksmīgi sagaidīts. Man šis ir jau otrais Jaunais gads kopā ar blogu. Vēlēšu gan Tev, gan sev, lai šis gads ir radošs, lai daudz jauku mirkļu kopā ar bērniem un ģimeni, lai daudz jaunu atklājumu un zināšanu, un lai izdodas paveikt kaut ko, par ko nemaz neuzdrošinies vēl sapņot! Un lai ar Tevi notiek lietas, uz kurām gada beigās atskatoties, varēsi vien nosmaidīt un izdvest: “Pilnīgi neticami!” Un pats galvenais – lai katru dienu Tev ir viena lieta, par kuru vari būt pateicīgs/-a! Reiz kādā blogā redzēju ideju, ka bērniem ir īpaši blociņi, kuros viņi katru vakaru ieraksta vienu lietu, par ko attiecīgajā dienā ir pateicīgi! Varbūt arī Tev un man vajadzētu līdzīgus blociņus, lai dienā, kad liekas, ka bērni dara visu, lai mūs “izvestu”, mēs varētu ierakstīt: “Paldies, ka man ir tik forši un radoši bērni!” :)

Sveiciens no mums visiem pieciem – Evelīnas, Andra, Adrianas Mereditas (3,7 g.v.), Niklāva Kāleba (2,3 g.v.) un Andreja Kristiana (3 mēn.)!

Gimene-12-2011

Foto: A.Sproģis

Lai priecīgi,
Evelīna

3 domas par “Jaunais 2012. gads!

  1. Līga-Krista, tā ir tā augstākā pilotāža! Būt vielaicīgi bildes autoram un būt iekšā bildē. :D To novēlu arī visiem pārējiem 2012 .gadā! ;)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s