Spēlēsim skolu – 3

Par to, kā mums gāja otrajā tikšanās reizē, lasi Krūmiņu dienu Zanes blogā, bet šeit turpini lasīt par mūsu trešo tikšanās reizi.

Galvenie mūsu kopā būšanas pieturas punkti ir tie paši, kurus aprakstīju pirmajā šīs sērijas rakstā. Katru mūsu tikšanās reizi iesākam ar Kalendāra aktivitāti – uzliekam attiecīgās dienas datumu, noskaitām skaitāmo – “Šodien ir piektdiena (nedēļas diena), 17. janvāris (datums), 2012. gads”. Mazliet parunājam par to, kā katrs jūtamies (visbiežāk bērni izvēlas būt laimīgi un ļoti reti izvēlas citas emocijas, tādas kā dusmīgs, bēdīgs, garlaikots, …).

Šajā tikšanās reizē kopā ar bērniem runājām par gadalaikiem, izmantojot Gadalaiku apli. Zane bija paņēmusi līdzi fotogrāfijas, kurās Anna ir redzama dažādos gadalaikos. Tad nu visi kopā skatījāmies fotogrāfijas ar Adrianu, Niklāvu, Emīliju, un Annu un likām pie attiecīgajiem gadalaikiem. Pa vidu, skatoties bildēs, vēl uzvirmoja kādas atmiņas par kādu no gadalaikiem, kurās pavisam noteikti vajadzēja padalīties. :) Izmantojot bildes, runājām arī par to, ko mēs parasti katrā no gadalaikiem velkam mugurā, ko darām un ko nedarām.

Tad bērni salika katram gadalaikam atbilstošu filca ainiņu.

Un arī puzli.  Par šīm aktivitātēm esmu rakstījusi arī ierakstā par Gadalaiku apli.

Tad mammas sagrieza dārzeņus un augļus.
Bērniem tos vajadzēja izkārtot uz Gadalaiku apļa.

Un tad uz iesmiņa katrs veidojām savu konkrētā gadalaika “ainiņu”.

Šie bija mani četri gadalaiki.

Tā nu mēs rosījāmies, spēlējāmies un mācījāmies. Ceturtajā tikšanās reizē iepazināmies ar kontinentiem, un par to – jau nākamajā bloga ierakstā.

Jauku nedēļas turpinājumu vēlot,
Evelīna :)

– – – – –

Foto: Zane Krūmiņa un Evelīna Sproģe (fotogrāfēts ar mūsu telefoniem, tāpēc atvainojamies par bilžu kvalitāti ;))

3 domas par “Spēlēsim skolu – 3

    1. Līga Krista, Tev viegli teikt! ;) To griezt gribēju ir tik daudz, ka tajā brīdī visus apgādāt ar nazīšiem un dēlīšiem ir diezgan pagrūti (+vēl nomenedžēt, kā tiek veikts process (to grūtāk veikt, ja Andrejs mani tieši tad uzēd un Zanes Pēterītis ir devies jaunu apvāršņu paplašināšanā)! :D Bet pagaidi līdz mūsu piektajam ierakstam par Spēlēsim skolu, un Tu redzēsi, kā bērni gatavoja maltīti (man liekas, ka mēs uzfotogrāfējām). :)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s