Viesošanās LR1 raidījumā “Ģimenes Studija”

Šo otrdien kopā ar Karīnu, Ilzi, Zani un Līgu ciemojāmies Latvijas Radio 1 raidījumā “Ģimenes studija”. Runājām par Montessori pedagoģiju un to, kā to īstenot mājās. (Kā jau Karīna savā blogā raksta – daudzas mammas, darbojoties ar saviem bērniem mājās, tīri neapzināti pielieto šo metodi.)

Attēlā pirmā no kreisās Zane Baltgaile, raidījuma vadītāja Mairita Znotiņa, Ilze Šterna un Karīna Liepiņa. (Mēs ar Līgu Štālu veiksmīgi apsēdāmies tā, lai mūs neredz ;) – tas gan sanāca neapzināti).

Šeit arī links uz raidījumu (lai to dzirdētu jāuzklikšķina uz raidījuma sākuma laiku – pl. 15:06).

Paldies mūsu atbalstītājiem (ģimenēm, draugiem, paziņām un laba vēlētājiem) par labiem vārdiem!

Vēl tikai piemetināšu, ka mēs visas esam tādas pašas mammas kā citas – arī man ir cīņas, arī man ir dienas, kad bērni neklausa un nevēlas sadarboties; arī man ir dienas, kad katrai mantai vairs nav sava vieta un viss atrodas uz paklāja istabas vidū un visi atsakās tās savākt; arī man ir dienas, kad paceļu balsi uz bērniem un liekas, ka citādāk kā uzbļaujot, viņi mani nesadzird; arī es esmu mamma, kura krīt un ceļas un atkal pakrīt un ceļas … mācos kopā ar saviem bērniem, kuri mani slīpē un slīpē katru jaunu dienu. ;)

Ar sveicieniem,
Evelīna

– – – – –

Foto: Andis Miezītis (twitter ziņas bilde :)).

Viena doma par “Viesošanās LR1 raidījumā “Ģimenes Studija”

  1. Pilnīgi Tev piekrītu par to krišanu un celšanos. Nez, kāpēc cilvēki domā, ka Montesori ir kāda brīnumaina pieeja, kuru izmantojot bērni vairs nebūs bērni. Un tomēr Montersori māca paskatīties uz pasaules lietu kārtību dabiskāk un loģiskāk. Un noteikti Jums, Montesori mammām, bērni ir redzīgāki, ja nu kāds grib zināt, kā atšķirās no citiem bērniem, un ja nu tik ļoti vajag salīdzināt!:):):)

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s