Dāvana Ziemassvētkos – Lauku sēta

Ziemassvētki tuvojas, Tev un Taviem bērniem ir lieliska iespēja tikt pie skaistas Ziemassvētku dāvanas – Lauku sētas.

LaukuSēta

Lai piedalītos konkursā, Tev ir jāpastāsta savs īpašais stāts par kūtiņu vai brīnumiem (par Ziemassvētkiem) un jāpublicē tas Lauku sētas Facebook lapā vai draugiem.lv/piuka līdz 3. Adventes priekšvakaram (14. decembra vakaram) un jāpastāsta par šo iespēju arī saviem draugiem (spiežot SHARE un LIKE Facebookā).

Konkursa organizētāji atgādina, ka “„stāsts” ne vienmēr nozīmē burtus un vārdus! Tas var būt arī zīmēts, līmēts vai batikots (un tad ieskanēts un publicēts )! Brīva vieta radošam garam. Ja nu ir tā, ka neesi ne Facebook ne draugiem.lv lietotājs, tad sūti savu stāstu mums uz e-pastu (info@piuka.lv), un mēs ieliksim to abās minētajās lapās.” Šeit var aplūkot vienu no iesūtītajiem un publicētajiem pieteikumiem konkursam (links ir uz FB).

15.decembrī tā stāsta, kas saņēmis visvairāk „like”, autors kļūs pats par savas Lauku sētas īpašnieku (zvēriņi gan jāgādā pašiem vai jāaicina radi un draugi tos dāvināt)!

Šeit var izlasīt to,  ko ar lauku sētu un zvēriņiem var darīt. Nākotnē ir iecere blogā ievietot rakstus par to, kā, ar šo fermu strādājot, bērnu pirmskolas vecumā var iepazīstināt ar gramatikas pamatiem. Uzklikšķinot uz zemāk redzamā attēla, nokļūsiet Pinterest uz manis apkopotajām idejām Montesori fermas kontekstā.

Montesori ferma

Daudz ideju atradīsiet arī šajā Pinterest linkā.

Priekšā ir brīvdienas un tā varētu būt lieliska iespēja, lai kopā ar bērnu uzrakstītu vai uzzīmētu savu Ziemassvētku piedzīvojumu!

Varbūt šo ierakstu lasa arī kāda bērnudārza skolotāja/-s vai vadītājs/-a – šis var būt lielisks mācību līdzeklis un materiāls dažādām lomu spēlēm ne tikai latviešu, bet arī angļu, krievu un citu valodu apguvei.

Jauku šo Adventa laiku vēlot,
Evelīna :)

– – – – –

Foto: Lauku sēta

Viena doma par “Dāvana Ziemassvētkos – Lauku sēta

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s