Sveiciens Jaunajā gadā!

Sirsnīgi sveicieni Jaunajā – 2015. gadā!

Jūs, kas manu blogu apmeklējat regulāri, noteikti esat ievērojuši, ka ir pagādjis ļoti ilgs laiks kopš mana pēdējā ieraksta. Aizvadītais gads ir bijis ļoti … un man pat nav īstā salīdzinājuma. Tajā piedzīvoju laimes virsotnes un bēdu ielejas. Un pēdējā iestiepās otrā gada pusē un garumā.

Nesen izlasīju grāmatu “Mūzikas skaņas” (autore Marija Augusta Trapa) un tajā ir šāds citāts: “Pēc “septiņiem labklājības gadiem” Trapu ģimenei sākās “septiņi liesie gadi”, kas bija sakoncentrējušies desmit mēnešos. Nu mums nācās saskarties ar slimībām, sabrukumu, nāvi. Reizēm tas likās bezgala sarežģīti.” Aizvadītā gada maijā mēs satikāmies un atvadījāmies no mūsu mazā brālīša Gustava, kurš pie mums atsteidzās par ātru (18.gr.n.). Un pēc tam sekoja grūti mēneši un mans (mūsu ģimenes) ceļojums sērās, atlabšanā, dziedināšanā, … . Tā ir bijusi mums jauna un negaidīta pieredze (tāda sava veida sirds, dvēseles, gara un miesas zemestrīce, kad visa Tava būtība tiek pamatīgi sakratīta), bet paldies Dievam un ģimenei, radiem, draugiem, paziņām, kas mums ir praktiski palīdzējuši un bijuši un turpina būt blakus šajā ceļā, jo ceļojums turpinās.

Visiem, visiem šajā gadā gribu novēlēt, lai Dieva mīlestība un žēlastība, kas ir lielāka par mūsu saprašanu, mūs pamatīgi un patīkami pārsteidz!

Mīlestībā,
Evelīna

P.S. Aizvadītajos mēnešos man ir palīdzējusi dalība programmā “Ceļojums”, ko piedāvā Grūtniecības krīzes centrs: http://www.krizescentrs.lv/ Tās ir individuālas tikšanās ar konsultantu, kurš soli pa solim ved cauri īpaši izstrādātai programmai “Ceļojums”, kas domāta sievietēm pēc bērniņa zaudējuma.

8 domas par “Sveiciens Jaunajā gadā!

  1. Ak, mīļā Evelīn, tiešām bija skumji lasīt Tavas ģimenes satricinājumu pagājušajā gadā. No sirds ceru, ka 2015.gads būs kā stiprinājuma un atlabšanas laiks! Lai Dievs Jūs visus svētī! Un cerams, ka Tu atgriezīsies arī bloga ierakstos.:)

  2. Skumjas līdz ar jums. Paldies Tev par to uzdrošināšanos dalīt šo īpašo vēstuli no Dieva mums visiem caur jūsu Ceļojumu. Dievs patiesi apskauj un samīļo savus bērnus dziļās skumjās, vismazākos apskauj vēl ciešāk.

  3. aizdomājos par to, ka cilvēks dzīvo savu dzīvi un pat neiedomājs, ka citam cilvēkam sirdī sāpe…apskauju Tevi.

  4. Mīļā Evelīna! Nu jums ir pašiem savs eņģelītis Debesīs…lai palīdzētu Dievam īstenot savus nodomus! Lai atskatoties uz sāpju ieleju jūs varētu teikt-tas mūs svētija tālākajam ceļam…ak, kā gribētos apskaut pa īstam, lai jums drusku mazāk sāp…

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s