Par mākoņiem un mums

Sveiciens vasarā!

Vaiii, kopš pēdējā “taustāmā” ieraksta blogā ir pagājis labs laiciņš, daudzi ir tapuši manā galvā, bet vēl nav materializējušies. :)

Jaunais raksts ir par to, kā mēs kopā ar Krūmiņu dienu Zani mākoņus stumdijām, tas ir, iepazinām. Blogieraksts ir tapis sadarbībā ar jauno internetvietni www.macetprieks.lv, kurā var atrast daudz un dažādas lietas, kas var noderēt kopā būšanā ar bērniem. Ieskaties!

i 20160607-173705

Par to, kā kopā ar bērniem par mākoņiem mācījāmies, lasi šeit – “Eksperiments kopā ar bērniem: Mākoņi”.

i 20160607-174401

Tad nu pie reizes padalīšos ar to, kā mums iet. Kristapiņš aug, vakar nosvinējām viņa deviņus mēnēšus. Viņš rāpo un ceļas kājās visur, kur var. Gultiņā, turoties pie redelēm, jau mēģina pārvietoties sāniski. Un kā liecina vēsture, tad viņš šīs lietas ir sācis darīt agrāk nekā brāļi un māsa, laikam grib viņus panākt. Viņam ir astoņi zobi un vislabāk viņam garšo mammas piens. Viņš mums ir tāds, kā es saku, liels prieciņš – Dieva dāvana (tāpat kā visi mūsu bērni)! :)
Adrianai ir veiksmīgi aizvadīta 1. klase mājmācībā. Par šo pieredzi vajadzētu kādā atsevišķā ierakstā padalīties. Niklāvs un Andrejs turpina rosīties pirmsskolā – arī mājās. Andrejs pavasarī sāka braukt pats ar savu divriteni (uz to laiku viņam bija 4 gadi un 5 mēneši) un prieks redzēt, ka līdzsvara ritenis (ar kuru viņš skrēja ;) pirms tam) šo jauno prasmi ir palīdzējis salīdzinoši īsā laikā apgūt. Vasarā izglītošanos turpināsim – bērniem bija pirmā peldēšanas nodarbība baseinā (arī man, kopā ar Andreju – jauna pieredze :)), kopā ar ģimeni plānojam kādas ekskursijas un darbošanos radošajās darbnīcās, piem., šajās – muzejā. Turpinām kopīgi lasīt grāmatas, doties pastaigās ar draugiem, gaidām brālēnu ciemos no tālās Dienvidkorejas un gatavojamies manas omītes 90tajai dzimšanas dienai!
Es pati – esmu mamma uz “pilnu klapi”, eju daudzās pastaigās ;), pavasarī biju uz masāžu kursu tuvākajā Figura line salonā (paldies māsai par dāvanu!). Bija prieks 3x nedēļā pa 60 min pabūt vienai vai ar kādu citu pieaugušo, pavingrot un parunāt :). Turpinu mācīties par Montessori  un sākumskolas tēmu un starp citu arī šajā vasarā sākumskolas skolotājiem, priekšmetu skolotājiem un citiem interesentiem ir iespēja mācīties Montessori kursos .
Vīrs Andris fotogrāfē un priecē visus ar skaistām bildēm.

Lai Tev lieliska vasara un kopā būšana ar bērniem!

Līdz vēlākam,
Evelīna :)

2 domas par “Par mākoņiem un mums

  1. Ak, cik jauki ir dzirdet Jusu jaunumus. Tiesam vairak jaiegriezas seit un jauzraksta. Reizem jau Tu pati nemaz nenojaut, cik loti kadu mammu iedvesmo vai paguruma bridi specini ar savu ierakstu bloga. Uz tiksanos! Un noteikti paskatisos jauno vietni.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s