Plastilīna figūriņas

Pirms kāda laika tikām pie ļoti jaukas un interesantas (lasīt – vēl līdz šim neredzētas) dāvanas! Tas bija jauks iepriecinājums, jo bijām (un es vēl esmu) pamanījušies Jauno gadu iesākt ar slimošanu (nopūta).

modelera-01

Gribu jums pastāstīt un parādīt, kas šajā jaukajā kastītē iekšā.

modelera-04

Kastītē atradīsiet:
* plastilīnu (8 krāsās);
* 3 plastikāta figūriņas, apt. 12 cm augstas (mums bija puišu komplekts);
* nazīti, ar kura palīdzību darboties un veidot;
* iesācēju rokasgrāmatu;
* un kartīti ar īpašo reģistrācijas kodu vietnei http://www.modelera.lv

Te arī jauks video stāsts par pašu produktu:

Ķērāmies pie darba! Ieplānojām to darīt dienā, kad nav pulciņi, lai nodarbi neierobežoti kādi laika limiti. Vērām vaļā iesācēju rokasgrāmatu, smēlāmies iedvesmu un gudrību (patika, kā parādīts, kā var puišiem uztaisīt bikses, šo padomu ņēmām vērā). Arī mājas lapā ir galerija ar ļoti skaistām figūriņām iedvesmai.

modelera-06

modelera-07

Tā kā nejutos vēl tik vesela, lai bērniem asistētu (ar fotogrāfēšanu ;)), tad ļāvu viņiem darboties un nofotgrāfēju tikai galarezultātus.

Te nu būs rezultāts.
Figūriņas veidoja 3 vecākie bērni – meita A. (8 gadi 7 mēn.), vecākais dēls N. (7 gadi 3 mēn.) un vidējais dēls A. (5 gadi 4 mēn.) Māsa pie kādām detaļām izpalīdzēja abiem brāļiem.

Vidējā dēla veikums – dabas pētnieks! Uz muguras – mugursoma. Pie kājām daba – ūdens ar zāli. :)

Meitas figūra – modes dāma! Liekas, ka viņa būs iedvesmojusies no bukletā redzamās dāmas ar gliterkleitu. Tātad viena no puišu figūrām pārtapa meitenē. Rokās bagātīgs ziedu pušķis un gliter-somiņa.

Un vēcākā dēla figūra – futbolists! Drīkst minēt, kuru futbola skolu tas pārstāv. ;) Labi, labi, pateikšu priekšā – FK Metta. :)

Visas figūriņas kopā!

modelera-14

Bērniem ļoti patika šī darbošanās. Darbiņš paņēma nepilnas divas stundas. Gliteri nav komplektā – tie no mūsu krājumiem. Plastilīns tika izmantots bagātīgi un komplektā ir tieši tik, lai varētu skaisti ietērpt trīs figūriņas (bez knapināšanās).

Manuprāt, šī varētu būt ļoti jauka dāvana (Ziemassvētkos, dzimšanas vai vārda dienā, bērnudārza izlaidumā). Mūsu bērni jau pauda vēlmi šādu komplektu saņemt arī svētkos. Iesakām! Mājas lapā atradīsiet arī informāciju par cenu. Jaunumiem sekojiet līdzi Modelera FB lapā!

Ceru, ka jūsmājās visi veseli!!!
Tādi arī palieciet! :)

Ar sirsnīgiem sveicieniem šajā 2017. gadā,
Evelīna :)

P.S. Meitas secinājums bija, ka būtu labi izveidot arī tādu komplektu, kurā būtu jauktas figūriņas (gan puiši, gan meitenes) ;)

P.S.2 Un, paskat, kādas figūriņas sanāca mūsu draugiem!

2 domas par “Plastilīna figūriņas

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s