Montessori seminārs Kuldīgā. #Fotostāsts

Sveiciens jaunajā – 2019. – gadā! 🎉
Tie labākie vēlējumi Tev un Tavai ģimenei – lai sapņi piepildās, idejas īstenojas, lai laba veselība, .. un viss pārējais!

Vēlējos padalīties ar to, ko darīju pirms nedēļas. 😊

Tieši pirms nedēļas biju Kuldīgā!
Iespējams, vērīgākie bloga lasītāji jau manīja, ka seminārs Kuldīgā bija paredzēts decembrī, bet kā gadījās kā nē – tieši pēc savas dzimšanas dienas nonācu uz vienu dienu slimnīcā. Neveiksmīgas ēdienu kombinācijas dēļ, man vēdērā bija tādi meteorīti (gāzes 🙈🙂), ka pati galā netiku. Paldies visiem jaukajiem cilvēkiem, ar kuriem Gaiļezerā satikos – dakteri, māsiņas, sanitāri, .. . #jaunapieredze 2018. gada nogalē. 😅 Tā nu sanāca ieplānotos pasākumus atcelt un pārcelt. Gulēju un lasīju grāmatas, kā arī pasapņoju par Ziemassvētkiem un Jauno gadu.

Bet par 12. janvāri.
Man bija iespēja būt Metro Coworking Kuldīga (https://www.facebook.com/MetroCoworkingKuldiga) skaistajās telpās un vadīt semināru par Montessori pedagoģiju – stāstīju par Marijas Montessori dzīvi, devu ieskatu Montessori pedagoģijas pamatprincipos, kā arī parādīju, kā izskatās mācības mūsmājās un praktiski padarbojāmies.

Paldies Ingai un Agai par uzaicinājumu un paldies visiem brīnišķīgajiem semināra dalībniekiem 🙏😊❤ – gan no Kuldīgas, gan no Liepājas, gan vēl kādām citām vietām, kuras nepaguvu noskaidrot. 🙂

Tagad gatavojos nākamajam semināram, kurš būs Tallinā jau februārī! 🤓

Un starp citu, 2019. gadu esmu iesākusi kopā ar Mel Robbins Mindset Reset programmu: https://melrobbins.com/mindsetreset/ Tā ir 35 dienu gara bezmaksas apmācība par to, kā mainīt domāšanu un ieradumus. Katru dienu saņemu epastu un linku uz video. Šeit visi video You Tube listē: https://www.youtube.com/watch?v=iFR74WlU3ps&list=PLhW2xUEb-B-aVYc90qot6GsJOvzPhkrco Apmācības ietekmē telefonu katru vakaru atstāju ne-guļamistabā, kā arī izslēdzu tajā internetu. No rīta ceļos bez “snooz” pogas un nu jau 2 nedēļas man izdodas diezgan labs rīta rituāls (lasu Bībeli, palasu kādu grāmatu/materiālu, izstaipos/pavingroju vai nopietnāk vingroju (atkarīgs no dienas un paredzētajiem darbiem) un aizpildu Melas piedāvāto dienas “journal”. Un tikai tad ieslēdzu telefonā internetu. Mela stāsta par to, cik svarīgs ir rīta rituāls, kas ir tikai Tavs, bez interneta, bez IG, FB un citiem kairinātājiem.
Šī nedēļa bija veltīta uztraukuma un trauksmes tēmai, arī daudz noderīgas informācijas. Iesaku! 🎉🙂
Novēlu sev noturību veselīgo ieradumu turpināšanā! 😊

Par Melu Robbinsu blogā rakstīju jau iepriekš kontekstā ar 5 sekunžu likumu: https://mammassmaids.net/2017/04/18/5-sekunzu-likums-5secondrule/

Lai skaists brīvdienu turpinājums!
Līdz citai reizei,
Evelīna 👋😊

– – – – –
Foto: Andris Sproģis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s